Niekiedy bywa tak, że pod wpływem chwili, bądź presji otoczenia wybieramy nietrafione postanowienia noworoczne z naszej krótkiej listy. Ogółem tylko 8% postanowień spełnia się. Moje na pewno będzie zrealizowane. Tym razem za cel postawiłem sobie osiągnięcie wagi 82 kg do czerwca br.

Liczę na to, że i Ty potrafisz utrzymać motywację i znajdziesz się wśród tych szczęśliwców. A jeśli będzie Ci ciężko, to zapraszam na treningi personalne oraz po rozpiskę dietetyczną.

Pamiętaj, że motywacja jest elementem dostępnym dla każdego. Działaj w zgodzie ze sobą i traktuj dotychczasowe niepowodzenia jako lekcję, nie porażkę, a osiągniesz swój cel!

 

Moje postanowienie noworoczne

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Zobacz również

O złych nawykach żywieniowych

Obserwując ludzi i ich zakupy, a także patrząc na jadłospisy dostrzegam sporo błędów żywieniowych, o których chciałbym wspomnieć.

80% osób w Polsce nie zwraca uwagi na to, co je, a 15% próbuje zmienić nawyki żywieniowe, chociaż nie do końca wie, którą drogą iść. Często nieświadomi tego co jedzą, wybierają produkty najtańsze, bo jak wiadomo Polacy to biedny naród. Ale jak trzeba kupić paczkę papierosów, kilka piw i zjeść na mieście, to nagle ich stać.

Więcej…

Jak odczytywać wyniki badań laboratoryjnych?

Prowadząc ankietę medyczną w klubie fitness, zadaję pytanie początkującym adeptom treningu, dotyczące wykonanych ostatnio kompleksowych badań. Niestety, w większości przypadków okazuje się, że tego typu badania były robione dawno temu lub wcale. Jeśli uzyskane wyniki sprzed kilku miesięcy mieściły się w zakresie normy, to lekarz powiedział jedno: jesteś zdrowy. Być może z psychologicznego punktu widzenia podejście takie byłoby dobre, jednak biorąc pod uwagę, że tym ludziom towarzyszy z reguły otyłość, brak snu, łaknienie słodkiego, zmęczenie lub senność, należy zastanowić się w czym tkwi przyczyna i im pomóc.

Więcej…

Trening funkcjonalny - crossfit a czynności dnia codziennego

Trening funkcjonalny to trening wykorzystujący aparat ruchu w podobny sposób, jak przy czynnościach życia codziennego.

Rozpatrzmy taki oto przykład, aktualny przed świętami - mycie okien i zawieszanie firanek.

Więcej…