Jak wygląda trening indywidualny od strony organizacyjnej?

Tego rodzaju trening to zestaw ćwiczeń odpowiednio dostosowanych do umiejętności, celu i upodobań Klienta. Zoptymalizowany harmonogram zajęć umożliwia Ćwiczącemu osiągnięcie szybkich efektów w zdrowy i bezpieczny sposób, przy wykorzystaniu różnorodnych form oraz metod treningowych.

Trener personalny - avatar

Trening personalny - dlaczego warto?

W trakcie wspólnego treningu z trenerem osobistym nauczysz się m.in. prawidłowej techniki, odpowiedniego doboru ćwiczeń i zasad prowadzenia diety. Trener prywatny motywuje i sprawia, że chce się podejmować bardziej wytężony wysiłek fizyczny. Maksymalne efekty w jak najkrótszym czasie, przy zachowaniu zdrowia, to słowa, które zwięźle określają trening personalny.

Dieta stanowi 70% sukcesu, pozostałe czynniki to odpowiedni trening i suplementacja.

Dobra dieta to taka, która jest odpowiednio dostosowana do wieku, płci, grupy krwi oraz charakteru pracy Klienta. Dobór produktów jest konsultowany, a ilość i częstotliwość spożywanych posiłków dopasowana do możliwości Ćwiczącego.

Oczekujesz maksymalnych efektów w możliwie krótkim odcinku czasowym? Zwróć się po plan dietetyczny oraz umów na trening personalny. Realizacja założonych celów to tylko kwestia czasu. Pamiętaj, wszystko zależy od Ciebie! Ja daję Ci tylko odpowiednie narzędzia.

Dieta i trening personalny - te dwa komponenty wzajemnie się uzupełniają.

Kalendarz zajęć treningowych

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Najnowsze komentarze

Krzysztof Blank
Cześć Hubert. Bardzo interesująca odpowiedź. Moim zadaniem jest dzielić się swoją wiedzą i dotrzeć d...
Hubert
Cześć Krzysiu. Miałem przyjemnoś Cię poznać, oraz trenować z Tobą na siłowni.
Niestety pierwszym w...
Kolejne materiały ukażą się już wkrótce na łamach niniejszego serwisu i Youtube.
thorn
beda inne materialy wideo z treningiem klatki piersiowej?
Weronika
Gratuluję ciekawego artykułu. Po jego przeczytaniu otworzyły mi się oczy na kilka spraw.
Aktywna forma spędzania czasu pod okiem specjalisty.

Trening

Szeroki wachlarz ćwiczeń pozwala zapobiec nudzie i monotonności, przez co Klienci mogą konsekwentnie realizować założone wcześniej cele. Trener osobisty zadba o rzetelne wykonywanie planu treningowego, przygotuje indywidualną dietę, a także zmotywuje do bardziej wytężonej pracy nad Twoją sylwetką.

Porady przeznaczone dla osób, chcących zmienić swoją sylwetkę.

Dieta

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że dieta jest kluczowym czynnikiem podczas pracy nad własną sylwetką. Nie ma znaczenia, czy chcemy schudnąć, czy nabrać masy mięśniowej, ponieważ w obydwu tych przypadkach bez odpowiedniej ilości kalorii i składników odżywczych nawet najlepsze treningi niewiele pomogą.