W tym dziale znajdziecie Państwo odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Trening siłowy jest doskonałym sposobem na redukcję tkanki tłuszczowej, ponieważ znacznie podnosi metabolizm. Pozbywając się tłuszczu, zarysowujemy swoje mięśnie, kształtując zgrabną wysportowaną sylwetkę.

Może mieć na to wpływ kilka czynników, m.in.: nieodpowiedni trening, który nie stymuluje Twojego ciała do pracy lub zbytnio przeciąża Twój organizm; nieodpowiednia dla Ciebie dieta (częstym błędem jest stosowanie tzw. diety 1000 kcal, którą możemy nazwać głodówką). Brak regeneracji organizmu = brak postępów treningowych.

Jeżeli z jakichś powodów jesteśmy zmuszeni do zaprzestania aktywności sportowej, nie jest to jednoznaczne z nabraniem kilogramów, a mięśnie nie zamienią się w tłuszcz. Podczas naszej aktywności fizycznej w swojej diecie uwzględniamy dodatkowe kcal na wydatek energetyczny związany z treningiem. Kiedy przestajemy trenować, wystarczy obciąć zbędne kcal, a utrzymamy pożądaną wagę.

Pytania proszę kierować przy wykorzystaniu formularza umieszczonego w zakładce KONTAKT.

Aktywna forma spędzania czasu pod okiem specjalisty.

Trening

Szeroki wachlarz ćwiczeń pozwala zapobiec nudzie i monotonności, przez co Klienci mogą konsekwentnie realizować założone wcześniej cele. Trener osobisty zadba o rzetelne wykonywanie planu treningowego, przygotuje indywidualną dietę, a także zmotywuje do bardziej wytężonej pracy nad Twoją sylwetką.

Porady przeznaczone dla osób, chcących zmienić swoją sylwetkę.

Dieta

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że dieta jest kluczowym czynnikiem podczas pracy nad własną sylwetką. Nie ma znaczenia, czy chcemy schudnąć, czy nabrać masy mięśniowej, ponieważ w obydwu tych przypadkach bez odpowiedniej ilości kalorii i składników odżywczych nawet najlepsze treningi niewiele pomogą.