na spotkanie

Skorzystaj z mojego doświadczenia i osiągnij swój cel!

Nie zwlekaj, zadzwoń już dziś i dołącz do grona moich zadowolonych Klientów, którzy zmienili swoje życie na lepsze!

Moi wychowankowie to ludzie, którzy są w różnym wieku. Zgłaszają się do mnie, chcąc poprawić swoją sylwetkę, kondycję, siłę, nabrać pewności siebie, a także nauczyć się prowadzenia zdrowego trybu życia.
Dzięki treningom pod okiem specjalisty, udaje im się osiągnąć swój cel.

Zobacz, co możesz zyskać dzięki wytrwałości w dążeniu do celu i współpracy ze mną.

 

Więcej metamorfoz sylwetek można znaleźć tutaj.

 

Milena

Milena - spalanie tkanki tłuszczowej

Rok po porodzie postanowiła wrócić do formy, od tego czasu zaczęliśmy współpracę. Przez 3 miesiące schudła 3 kg, zrzuciła 9% tłuszczu i zbudowała 3 kg mięśni. Wszystko to za sprawą ciężkich treningów, pilnowania zdrowego odżywiania i silnej woli. Chcecie zmienić sylwetkę? Zapraszam na treningi personalne.

Weronika

Obdarzyła mnie zaufaniem i trzymała się wcześniej założonego planu. Zaczęliśmy pół roku temu z dużą ilością kalorii, których nie mogła do końca wchłonąć i systematycznie obcinaliśmy, co jakiś czas.
Waga, która była na starcie to 84 kg, na dzień dzisiejszy wynosi 68 kg. Dodatkowo nastąpił spadek tkanki tłuszczowej i pojawiło się więcej mięśni. Jeszcze spora praca przed nami, ale za dotychczasowe efekty należą jej się wielkie gratulacje.

Weronika - spalanie kalorii

Łukasz

Łukasz - modelowanie sylwetki, budowanie masy mięśniowej

Dzięki swojemu zaangażowaniu, sumienności i wytrwałości Łukasz osiągnął wiele. Zmienił swoją sylwetkę, zgubił kilogramy, centymetry w pasie i zbudował mięśnie. Zdrowe odżywianie, zmiana nawyków, spacery, a później bieganie i trening z własnym ciężarem ciała przyniosły sukces. Kilka konsultacji i ciężka praca Łukasza zaowocowała.

Michał

Kolejna ciekawa przemiana mojego Podopiecznego. Razem z Michałem zadbaliśmy o prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń, odbyliśmy kilka konsultacji, rozmawialiśmy o zdrowym żywieniu, a jego sumienność przyniosła owoce. W lipcu 2014 r. ważył 95 kg, obecnie 78 kg. Jak widać jest mega progres, a Michał mówi: "To jeszcze nie koniec". Gratulacje i życzę powodzenia w dalszych poczynaniach.

Michał - redukcja tkanki tłuszczowej

Konrad

Konrad - spalanie tkanki tłuszczowej, budowanie masy mięśniowej

Konrad naprawdę mocno się starał, dopytywał o szczegóły w zakresie treningu i diety, przez co wykonywał wszystko tak, jak było zaplanowane. Mega sukces i na pewno nie spocznie na laurach.

Oto, co napisał: "Naprowadziłeś mnie na dobrą drogę, pokazałeś jak ćwiczyć, dałeś dobrą suplementację, a ja mocno się zaangażowałem. 4 razy w tygodniu po 1,5-2h dwa obwody siłowe po 8-9 ćwiczeń, potem obwody CrossFit. No i ranne treningi nawet o 6:30. Dobra dieta, sporo białka i tłuszczów, śniadanie 3-4 jajka w różnej formie, regularne jedzenie co 2-3 godziny, mniejsze porcje, ograniczenie cukrów i słodyczy do minimum. Czasem było ciężko, ale warto było."