na spotkanie

Skorzystaj z mojego doświadczenia i osiągnij swój cel!

Jak wygląda trening indywidualny od strony organizacyjnej?

Tego rodzaju trening to zestaw ćwiczeń odpowiednio dostosowanych do umiejętności, celu i upodobań Klienta. Zoptymalizowany harmonogram zajęć umożliwia Ćwiczącemu osiągnięcie szybkich efektów w zdrowy i bezpieczny sposób, przy wykorzystaniu różnorodnych form oraz metod treningowych.

Trener personalny - avatar

Jeśli zastanawiasz się, czy warto zmienić swoje nawyki żywieniowe, bądź sylwetkę, to jest właśnie ten moment, aby podjąć słuszną decyzję. Pomagam Klientom spełniać swoje marzenia. Jeśli tylko mocno zaangażujesz się w to przedsięwzięcie i wyznaczysz sobie cel, pomogę Ci w jego realizacji. Zapisz się już dziś i ciesz się zdrowiem oraz dobrym samopoczuciem. Zadbam o prawidłową technikę wykonywanych przez Ciebie ćwiczeń, jak również o bezpieczeństwo, motywację oraz dobiorę odpowiednie środki i metody treningowe, dzięki którym na Twojej twarzy będzie gościć uśmiech zadowolenia.

Zobacz, co osiągnęli moi Podopieczni, dzięki swojemu zaangażowaniu, determinacji i współpracy ze mną.

 

treningi indywidualne

To 30-minutowe, bądź godzinne zajęcia pod opieką trenera, gdzie Podopieczny jest zapoznawany z prawidłową techniką wykonywania ćwiczeń. Tego typu trening pozwoli zainteresowanej osobie zrealizować założone wcześniej cele, dużo szybciej niż bez pomocy fachowca.

modelowanie sylwetki

Spersonalizowany zestaw ćwiczeń i odpowiedni dobór makroskładników, przeznaczony dla osób pragnących zbudować idealną sylwetkę.

trening cardio

Poprawia kondycję i samopoczucie Ćwiczącego, przeznaczony dla każdej grupy wiekowej, nie obciążający zbytnio stawów oraz bezpieczny dla kręgosłupa.

przygotowanie do testów sprawnościowych

Trener personalny dobierze odpowiednie środki i metody, mające na celu poprawienie kondycji, siły, koordynacji i gibkości potrzebnych do osiągnięcia najlepszego wyniku na egzaminach, np. do zawodów, szkoły sportowej, czy służb mundurowych.

dietetyka i suplementacja

Porady i plany dietetyczne dobierane indywidualnie, przeznaczone dla osób, chcących zmienić swoją sylwetkę, zbudować masę mięśniową, jak również spalić tkankę tłuszczową w zdrowy i bezpieczny sposób.

budowanie masy mięśniowej

Zestaw ćwiczeń przeznaczony dla adeptów treningu kulturystycznego, zwiększający obwód i gęstość mięśni, a przy tym zapewniający spalanie tkanki tłuszczowej.

Jednym z wyróżników atrakcyjności Pop Gym Sport&Health Club jest oryginalna aranżacja wnętrz, utrzymana w stylu nurtu pop-art.

Dzięki "wirtualnemu spacerowi" można z powodzeniem zapoznać się z rozmieszczeniem poszczególnych sal, jak również z ich wyposażeniem.

Serdecznie zapraszam do Pop Gym Sport&Health Club w Radomiu.